OEL Leśnik w Zakopanem-Jaszczurówce pozostaje w dyspozycji Sztabu Kryzysowego Wojewody Małopolskiego, koordynację ich wykorzystania realizuje Koordynator RDLP w Krakowie.
„Kraj milczenia i marzenia, a tak piękny”
Józef Ignacy Kraszewski

 

Ośrodek „Leśnik” położony jest w Jaszczurówce, w malowniczym miejscu na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Stąd wszędzie jest blisko. Spacer do centrum Zakopanego, wizyta na Krupówkach i wyprawa trekkingowa lub Nordic walking w piękne tatrzańskie doliny i góry nie stanowi żadnego problemu. Obiekt w stylu regionalnym posadowiony jest nieopodal wejścia do pięknej Doliny Olczyskiej, skąd zielonym szlakiem dotrzeć można przez Olczyską Polanę i Kopieniec (1328 m. n.p.m.) do Toporowej Cyrhli, bądź przez Nosal do Ronda Kuźnickiego.

W odległości ok. 400 metrów od „Leśnika” znajduje się centrum narciarskie Nosal z wieloma wyciągami i trasami o zróżnicowanym stopniu trudności. Lokalizacja ośrodka nie sprawia problemów z dojazdem do innych stacji narciarskich w Zakopanem, Białce, Bukowinie Tatrzańskiej oraz w najwyżej położonej wsi w Polsce - Zębie.

Mocnym atutem ośrodka jest wyjątkowa atmosfera, jaką tworzą ludzie lasów i gór. „Leśnik” wita swych gości pachnącym, domowym jadłem i leśnym wystrojem. Tutaj, siedząc wieczorami przy kominku można zasmakować się w góralskiej muzyce, tańcu i napitkach, a wszystko w rytm góralskiego humoru, który najtwardsze smutki leczy.

 
ikonki


Mapa dojazdu

Wyświetl większą mapę
Wszelkie prawa zastrzeżone. OEL Leśnik © 2013

ul.Jaszczurówka 29, 34-500 Zakopane
tel: 18 20 669 22, Tel. kom: 533566300
ollesnikzakopane@gmail.com