„Niech staną mi przed wzrokiem
rzeczy lecące z mgłą;
otul mnie, mgło, pomrokiem,
otocz mnie, lesie, ćmą.”

Kazimierz Przerwa-Tetmajer „W Tatrach”

 

 

Ośrodek „Leśnik” położony jest w Zakopanem - Jaszczurówce, w malowniczym miejscu w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, zaledwie kilkaset metrów od słynnej kaplicy zaprojektowanej w stylu zakopiańskim przez Stanisława Witkiewicza. Stąd wszędzie jest blisko. Spacer do centrum Zakopanego, wizyta na Krupówkach, wyprawa trekkingowa w piękne tatrzańskie doliny nie stanowią żadnego problemu. Doskonała lokalizacja obiektu nieopodal wejścia do Doliny Olczyskiej jest także doskonałym punktem wypadowym w kierunku Polany Olczyskiej i na Kopieniec (1328 m. n.p.m) lub przez Nosal do Kuźnic.

W odległości ok. 400 metrów od „Leśnika” znajduje się centrum narciarskie Nosal z wieloma wyciągami i trasami o zróżnicowanym stopniu trudności. Położenie ośrodka ułatwia dojazd także do innych wyciągów narciarskich w Małem Cichem i Murzasichlu.

Staramy się tworzyć przyjazną, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę. Chcielibyśmy by jak w cytowanym powyżej wierszu Kazimierza Przerwy-Tetmajera była ona pełna wyciszenia i zapomnienia o troskach codziennego życia.

Zapraszamy

 
ikonki


Mapa dojazdu

Wyświetl większą mapę
Wszelkie prawa zastrzeżone. OEL Leśnik © 2013

ul.Jaszczurówka 29, 34-500 Zakopane
tel: 18 20 669 22, Tel. kom: 605 276 374
ollesnikzakopane@gmail.com
krzysztof.przybyla@krakow.lasy.gov.pl